Pizza Karton Calzone 30x16x10 cm a 100 St.
Produktnummer:
02430012
Länge:
300 mm
Weite:
160 mm
Höhe:
100 mm
Gewicht:
0,078 kg
Pizza Karton Calzone 30x16x10 cm a 100 St.
| Farbgruppe: | Motiv, weiss |
|---|---|
| Form: | eckig |
| Material Primär: | Papier/Pappe |
| Saison: | Ganzjahr |
| bedruckbar: | Ja |
| Länge: | 300 mm |
| Weite: | 160 mm |
| Höhe: | 100 mm |
| Gewicht: | 0,078 kg |