Pizza Karton 26x26x3 cm treviso a 200 St.
Produktnummer:
02430003
Länge:
260 mm
Weite:
260 mm
Höhe:
30 mm
Gewicht:
0,08 kg
Pizza Karton 26x26x3 cm treviso a 200 St.
| Farbgruppe: | Motiv, weiss |
|---|---|
| Form: | eckig |
| Material Primär: | Papier/Pappe |
| Saison: | Ganzjahr |
| bedruckbar: | Ja |
| Länge: | 260 mm |
| Weite: | 260 mm |
| Höhe: | 30 mm |
| Gewicht: | 0,08 kg |